mikolajki-pomysc582y-na-prezenty
Na ostatnią chwilę, kilka pomysłów na drobne prezenty Mikołajkowe

 

mikolajki kawa Herbaria
Coś dla miłośników małej czarnej, kawa z upraw ekologicznych od firmy Herbaria z Bawarii. Herbaria w Niemczech znana jest głównie z ziół i przypraw, od niedawna ma również w swoim asortymencie kawę. 4 rodzaje mieszanek, każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne w opakowaniach 250g, mielone lub całe ziarna.

 

 

mikolajki swieca
Świeca z wosku pszczelego, estetyczny, zdrowy, pięknie pachnący prezent, idealny na tą porę roku.

 

 

mikolajki herbata
Kalendarz Adwentowy od firmy Sonnentor z Austrii, czyli 24 herbaty na każdy dzień. Kupuję co roku, uwielbiam za bajkowe opakowania, pomysłowość, filozofię firmy i tworzenie nowych smaków. Sonnentor oferuje również zioła, przyprawy oraz kawę.

 

Weleda migdałowa.JPG
Krem migdałowy firmy Weleda, nawilża, chroni delikatną skórę twarzy. Składniki naturalne, bez zbędnej chemii, dobry prawie dla każdego, od młodych, po starszych. Sprawdza się jako krem na dzień i na noc.
dr.hauschka kosmetyki
Kosmetyki Dr. Hauschka, kolejna genialna firma, pionierzy bio kosmetyków na światowym rynku. Ogromny wybór produktów, od kremu do rąk, chyba najlepszy krem na świecie, przez balsamy, kremy do twarzy, kremy do stóp, płyny do kąpieli, oleje pielęgnacyjne, wszystko pięknej jakości! Poza kosmetykami pielęgnacyjnymi posiadają bogatą kolorówkę, również wartą polecenia! Dr. Hauschka zawsze jest dobrym pomysłem  na prezent, nie da się rozczarować ich produktami 🙂 .

 

Adresy:

http://www.herbaria.com/1/0/2/index.html

https://www.sonnentor.com/de-at

https://miododkulmy.pl/

https://www.weleda.de

https://www.weleda.de/produkt/m/mandel-wohltuende-gesichtscreme#showSlider

https://www.dr.hauschka.com/